Najnowsze wpisy na blogu

Blog categories

Stoliki z drewna idealnie pasujące do sofy w twoim salonie

Stoliki kawowe z drewna                                           

Stoliki kawowe z drewna to meble, z którymi można się spotkać w niemal każdym salonie. Wraz z kanapą, tworzą one funkcjonalny i komfortowy kącik wypoczynkowy. Jeżeli stylowe, starannie wykonane drewniane stoliki kawowe są tym czego szukasz, koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszej marki Forest Bee!

Idealnie pasujące do sofy w twoim salonie

Stolik kawowy jest meblem, wokół którego skupia się większość czynności wykonywanych w pokoju dziennym. Można na niego zarówno odłożyć pilot od telewizora czy czytaną książkę lub gazetę, jak i postawić kubek z herbatą czy serwowane gościom przekąski. Stolik kawowy świetnie sprawdza się nie tylko na co dzień, lecz również podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Ze względu na stosunkowo niewielkie wymiary, nie stanowi on dominującego elementu wnętrza i nie przytłacza go, co sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno w dużych, jak i nieco mniejszych salonach. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie stoliki z drewna idealnie pasujące do sofy w Twoim salonie. 

stoliki kawowe z drewna

Stolik kawowy drewno                                                           

Dlaczego warto zdecydować się na zakup mebla, jakim jeststolik kawowy drewno? Przede wszystkim dlatego, że jest on ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody. Równie stylowo co dzisiaj będzie się on prezentował za kilka, a nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Drewniane stoliki kawowe pasują do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach – od klasycznego, po nowoczesny. Do ich zalet zalicza się także trwałość i odporność na uszkodzenia, do jakich może dojść na skutek codziennego użytkowania. W razie konieczności, mogą one zostać poddane renowacji, która przywróci im ich oryginalny wygląd. Drewno jest również naturalnym materiałem nie przyciągającym kurzu, co czyni z niego znakomite rozwiązanie dla alergików.

Stolik kawowy drewno        

Aby stolik kawowy drewno należycie spełniał swoją funkcję, musi mieć odpowiednie wymiary i być prawidłowo ustawiony. Idealny mebel tego typu powinien dobrze się sprawdzać zarówno podczas relaksu przed telewizorem, jak i w czasie spotkań towarzyskich czy grania w gry planszowe z dziećmi lub znajomymi. Optymalna jego wysokość to około 30 – 50 cm. Najlepiej, aby stolik kawowy był niższy od sofy, przy której będzie stał. Jeżeli chodzi o długość, warto, by była to ½ lub ⅔ długości mebla wypoczynkowego. Równie istotna jest odległość stolika od kanapy. Komfort siadania i wstawania oraz poruszania się po salonie zagwarantuje dystans około 45 – 50 cm. Chcąc udekorować drewniany stolik kawowy, do tego celu można wykorzystać akcesoria, takie jak serwetka, wazon, świecznik czy lampa stołowa.

Stoliki kawowe z drewna na zamówienie                                     

Idealnym rozwiązaniem dla osób szukających mebla w 100% dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb sąstoliki kawowe z drewna na zamówienie. Powstają one ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, z uwzględnieniem preferencji klienta. Meble na wymiar zostaną idealnie dobrane do metrażu pomieszczenia, w którym się znajdą oraz stylu, w jaki został on zaaranżowany. Osoba kupująca stoliki kawowe wykonane z drewna na zamówienie może zdecydować o poszczególnych jego elementach, takich jak kształt, wymiary oraz ilość i wielkość półek czy szuflad.   

drewniane stoliki kawowe z szufladami                                                            

Stoliki kawowe od producenta

Nasza firma Forest Bee to wiodący na polskim rynku producent mebli drewnianych. Tworzymy je z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale i w zgodzie z panującymi aktualnie trendami. Wszystko to sprawia, że nasze stoliki kawowe od producenta sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie dostępne są między innymi meble z drewna litego sosnowego. Do cech charakterystycznych tego surowca zalicza się między innymi łatwość w obróbce, sprężystość oraz dużą wytrzymałość mechaniczną. Takie meble z drewna posiadają także właściwości higroskopijne, dzięki czemu są w stanie wchłaniać parę wodą i w razie potrzeby wydalać jej nadmiar. Są one również elektrostatyczne, co sprawia, że nie przyciągają kurzu, co znacząco ułatwia utrzymanie ich w czystości. W szczególności na uwagę zasługują meble woskowane. Taki sposób wykończenia stanowi skuteczną barierę dla pyłu oraz unoszących się w powietrzu zanieczyszczeń. Sprawia również, że meble z drewna stają się odporne na działanie wilgoci czy uszkodzenia mechaniczne. Asortyment naszej marki Forest Bee obejmuje meble rustykalne, skandynawskie, loftowe czy utrzymane w stylu nowoczesnym. Poszczególne modele mogą się różnić od siebie zarówno szerokością, wysokością czy głębokością, jak i kolorem, sposobem wykończenia (wspomniany powyżej wosk lub lakier) czy obecnością dodatkowych elementów zwiększających funkcjonalność, takich jak półki lub szuflady. Poza stolikami kawowymi, dostępne są tutaj również komody z drewna, stoły z drewna, szafy z drewna, krzesła z drewna, regały z drewna czy witryny z drewna.                        

Wpisy w:: BLOG

Leave a comment