Najnowsze wpisy na blogu

Blog categories

Odkryj Piękno i Funkcjonalność Komód z Drewna w Rustykalnym Stylu

Rustykalny styl wnętrzarski to nie tylko moda, to sposób na wprowadzenie przytulności i naturalnego piękna do Twojego domu. Komody z drewna w rustykalnym stylu są niezaprzeczalnym elementem tego trendu, łącząc elegancję z funkcjonalnością.

komody z drewna

Czym Charakteryzuje się Rustykalny Styl?

Rustykalny styl wnętrzarski to odejście od surowych form na rzecz ciepła i przytulności. Charakteryzuje go:

 1. Naturalne Materiały:

  • Drewno jest głównym bohaterem rustykalnego stylu. Komody wykonane z litego drewna, z widoczną strukturą i sękami, wprowadzają do wnętrza ciepło i naturalny urok.
 2. Proste Formy:

  • Rustykalne komody często przyjmują proste, tradycyjne formy. Są funkcjonalne, ale jednocześnie zachowują swój unikalny urok.
 3. Wykończenia z Efektem Postarzania:

  • Komody z efektem postarzania, białe czy jasne wykończenia nadają wnętrzu charakteru wiejskiej chaty. Starzone drewno i metalowe uchwyty to kluczowe elementy.
 4. Komody z Szufladami i Szafkami:

  • Funkcjonalność to istotny element rustykalnych komód. Kombinacja szuflad i szafek pozwala na przechowywanie różnorodnych przedmiotów, jednocześnie dbając o estetykę.

Rodzaje Rustykalnych Komód do Wyboru:

 1. Komody z Szufladami:

  • Idealne do przechowywania drobnych przedmiotów, bielizny czy akcesoriów. Szuflady mogą być zdobione metalowymi uchwytami lub drewnianymi gałkami.
 2. Komody z Zamykanymi Szafkami:

  • Doskonałe, jeśli potrzebujesz ukryć większe przedmioty. Drzwi z metalowymi zawiasami dodają rustykalnego uroku.
 3. Komody pod Telewizor:

  • Kombinacja funkcjonalności i estetyki. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pozwala na umieszczenie elektroniki oraz dodatków.

komody z drewnakomody na winokomody pod telewizor

Gdzie Umieścić Rustykalną Komodę?

 1. W Salonie:

  • Komoda pod telewizor w rustykalnym stylu stanie się centralnym punktem salonu, łącząc w sobie praktyczność i design.
 2. W Sypialni:

  • Komoda z szufladami w sypialni to doskonałe miejsce na przechowywanie ubrań czy bielizny. Dodatkowo, nadaje wnętrzu przytulny charakter.
 3. W Korytarzu:

  • Komoda z zamykanymi szafkami w korytarzu pozwala na ukrycie butów, parasoli czy innych niezbędnych przedmiotów, jednocześnie dodając elegancji wejściu do domu.

Podsumowanie:

Rustykalne komody z drewna to nie tylko meble, to elementy, które przynoszą do wnętrza historię, ciepło i wyjątkowy styl. Wybierając komody w rustykalnym stylu, inwestujesz nie tylko w meble, ale również w atmosferę domu pełnego spokoju i harmonii.

Wpisy w:: BLOG

Leave a comment