Kredensy

Kredensy

Left Banner

Left Banner

Najnowsze wpisy na blogu

Blog categories

Kredensy

Kredensy z drewna

Drewniany kredens do kuchni - Kredensy wykonane w litym drewnie, to niezwykle trwałe, oraz funkcjonalne meble, które przy odpowiedniej pielęgnacji, mogą przetrwać nie przez lata, a przez pokolenia. Kredensy z litego drewna pełne sę praktycznych szufladek, skrytek, szafeczek oraz przegródek, które w piękny sposób wyeksponują ozdobną zastawę stołową, lub z łatwością pomieszczą rzadko używane przedmioty.

Drewniane kredensy

Najpierw była skrzynia z litego drewna, bogato zdobiona, a później wzbogaciła się o praktyczną nadstawkę. Za szybą ustawiano najlepszą domową zastawę, aby mogli ją podziwiać przybyli goście. Innymi słowy - elegancko i funkcjonalnie i tak jest do dziś. Niejedno mają imię, ale zawsze prezentują się wyśmienicie.

Obecnie mają swój prawdziwy renesans. Wracają do łask, wprowadzając do wnętrza niepowtarzalny klimat. Mniejsze, większe, przeszklone, z szafeczkami, otwarte i zamknięte, zawsze zadziwiają praktycznością i urokiem. Wprowadzone na salony zawsze wyraźnie definiują przestrzeń. Tak samo dobrze się mają drewniane kredensy kuchenne. Niezależnie od tego,  co postawisz na półkach – zastawę kuchenną, szklanki, książki czy rodzinne pamiątki, zawsze będzie klimatycznie i gustownie.

Kredensy z drewna, drewniane kredensy do domu

Aktywne filtry

Kredensy

Niepowtarzalne, oryginalne i nasycone głęboką barwą. Każdy  z nich to inna historia i nowe możliwości aranżacyjne. Pełne praktycznych półeczek, szafeczek, przegródek – zapraszają do dzielenia się swoją przestrzenią. Z tego też powodu są uwielbiane przez kobiety. Zawsze sporo w nich miejsca na dekor, pamiątki, kosmetyki, książki płyty i wiele innych rzeczy, które znajdą swoje miejsce  w obszernych meblach.

Białe drewniany kredensy

W stylu prowansalskim składają się z trzech przeszklonych szafek, pod którymi znajduje się odkryta, podłużna półeczka. Na dole umieszczone zostały dwie zamknięte szafki plus kilak szuflad. Taki mebel to rarytas do każdej kuchni i salonu. Klasyczny, uroczy i praktyczny, zmieści masę potrzebnych rzeczy – użytkowych i ozdobnych.

Rustykalnie i elegancko

Mamy też coś dla miłośników stylu rustykalnego. Stylowy kredens z drewna do salonu nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie. Dwie przeszklone szafki u góry i trzy małe szufladki oraz  dwie szafki zamknięte plus dwie większe szuflady na dole. Górę i dół dzieli praktyczny blat, który można ciekawie zaaranżować.  Nieprzeciętnego smaku dodają mu, pionowe deseczki, równo ułożone obok siebie, które stanowią stylową ściankę mebla. Postarzane uchwyty i zawiasy oraz naturalny wosk zabezpieczający, czynią z tego mebel wyjątkowy i oryginalny. Jeśli chcesz mieć niesztampowy mebel  w kuchni, jadalni czy w salonie, ten model spełni twoje oczekiwania w pełni.

Nowocześnie i niebanalnie kredensy z drewna

Nowoczesne meble wcale nie muszą wyglądać nieelegancko. Nasz drewniany kredens od producenta jest tego najlepszym przykładem. U góry znajdują się dwie przeszklone szafki, przedzielone grubymi ramkami. Pod nimi mieści się otwarta półka i blat oddzielający górę od dołu – czyli trzech pojemnych szuflad. LoKolo zaskoczy cię nie tylko ciekawym designem, ale też praktycznością, mimo niezbyt obszernych gabarytów. Możesz wybrać lakier lub wosk, jako stylowe wykończenie – czyli tak, jak chcesz i tak, jak lubisz.

To tylko kilka propozycji, które chcemy ci zaoferować. Nie ograniczamy się do jednego czy dwu kolorów, bo zawsze jest możliwość wyboru różnego wybarwienia. Jasny, ciemny, ale zawsze o głębokiej barwie i tym „czymś” niepowtarzalnym, za co klienci go kochają.

Zainspiruj się wielością rozwiązań i stylistyk, które są na wyciągnięcie ręki. Wybierz i aranżuj tak, jak potrafisz najlepiej, dopasują się idealnie do wystroju twojego wnętrza.