Left Banner

Left Banner

Najnowsze wpisy na blogu

Najczęściej zadawane pytani

 
 
Czy można zmieniać wymiar mebli?

Tak. Meble wykonujemy na zamówienie klienta i możemy zmodyfikować ich wymiary. Nasi stolarze pomogą przy modyfikacjach, by zachować odpowiednie proporcje mebla.  

Czy można zmieniać kolory mebli?

Tak. Wszystkie meble możemy wykonać w dowolnym standardowym wybarwieniu, zarówno w wosku jak i lakierze.  

Jak pielęgnować wosk?

Środki do czyszczenia mebli drewnianych zawierających w swoim składzie wosk.

Jak pielegnowac lakier?

Należy przecierać ściereczką flanelową/mikrofibrą z dodatkiem środka do mebli z drewna. Pamiętając o tym aby środek czyszczący nakładać na ściereczkę, a nie bezpośrednio na mebel! 

Koszt wysyłki ?

Koszt transportu zostaje naliczany przy składaniu zamówienia. Uzależniony jest od miejsca dostawy. 

Czy meble są w całości?

Większość mebli z naszej ofercie jest dostarczana w całości - na stronie przy opisie znajduje się informacja. Obecnie jedynie stoły oraz łóżka dostarczane są w elementach. 

Czy wnosimy meble?

Nie posiadamy usługi wnoszenia mebli do mieszkania, wynika to z faktu iż dla bezpieczeństwa sami dostarczamy zamówienia. Klient jest zobowiązany do dostosowania się do podawanego przez nas terminu oraz orientacyjnej godziny przyjazdu naszego kierowcy.  

Czy robimy meble na wymiar?

Staramy się unikać produkcji pojedynczych sztuk mebli pod indywidualne zamówienie. Jednak każdy przypadek oceniamy oddzielnie, najlepiej przesłać projekt do wyceny przez naszych stolarzy.  

Czy robimy meble kuchenne?

Wszystkie meble które robimy znajdują się na stronie internetowej. np. kredensy, stoły, szafki. Istnieje możliwość zamówienia szafki dostosowanej pod umywalkę 

Czy udzielamy rabatów?

Proszę pamiętać że meble wykonywane są technologią rzemieślniczą w polskiej stolarni przez polskich stolarzy. Jakość wymaga czasu i odpowiednich materiałów. Rabaty dajemy w miarę możliwości, można o niego zapytać składając zamówienie.  

Czy meble mogą być wykończone w kolorze przesłanym przez klienta?

Tak. Kolor jednak może delikatnie odbiegać od otrzymanego od klienta wzoru. Nasz technik dobiera próbkę koloru która następnie jest akceptowana przez klienta. Jednak jest to drewno które ma różne usłojenie oraz strukturę, dlatego kolor może się delikatnie różnić. 

Jakiej firmy mamy wosk?

W naszym zakładzie wykorzystujemy wosk marki Madrona, Liberon oraz sprowadzany z zagranicy naturalny wosk. 

Jakiej firmy mamy lakier?

Ekolakier od polskiego producenta produkowany pod zamówienie naszego zakładu. Wymagamy aby lakier nadawał meblom utwardzaną powłokę.  

Czy jest możliwość kupienia na raty?

Istnieje możliwość zakupu na raty. Bank z którym współpracujemy to Santander. 

Czy mamy salony partnerskie gdzie można zobaczyć meble?

Nie mamy. Jedyny sklep stacjonarny znajduje się w Białka 750, 50 km od Krakowa. 

Czy można skrócić termin realizacji?

Czas oczekiwania jest uzależniony od ilości zamówień zazwyczaj wynosi około 6 tygodni. Jednak często zdarza się iż w przypadku dostarczania mebli w dany region Polski, dodajemy zamówienia z ostatnich tygodni. Prosimy pytać i na bieżąco oczekiwać odpowiedzi.  

Jaka jest różnica między woskiem a lakierem?

Wosk podkreśla strukturę drewna, nadając mu klasycznego wyglądu. Wpada w delikatny półmat, tonując wybarwienie. Idealny do mebli mających upiększać naszą przestrzeń takich jak witryny, komody, szafki rtv czy szafy. Lakier natomiast nadaję meblom delikatny pół połysk, jednocześnie utwardzając powierzchnie. Zabezpiecza przed mechanicznymi uszkodzeniami powierzchni mebla narażony na częsty kontakt z przedmiotami mogącymi uszkodzić strukturę mebla, ZALECAMY do stołów, blatów biurka lub stolików kawowych. Istnieje możliwość wykonania blatu lakierowanego a korpusu woskowanego np biurka czy stolika kawowego.