Najnowsze wpisy na blogu

Komody drewniane z szufladami

Komody drewniane z szufladami to niezwykle popularne, ponadczasowe meble służące do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, takich jak ubrania, bielizna, pościel, dokumenty, książki, zabawki czy rodzinne pamiątki. Komoda drewniana wykonana z drewna dobrze sprawdza się w niemalże każdym pomieszczeniu - od salonu, przez jadalnię, aż po przedpokój czy sypialnię. W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie, starannie wykonane meble z drewna litego w stylu rustykalnym, loftowym czy góralskim.

komoda drewniana

Komoda drewniana

Komoda drewniana jest meblem, który można spotkać w większości polskich domów. Wpływ na to ma między innymi jego uniwersalny wygląd. Taka komoda dobrze pasować będzie bowiem do każdego wnętrza - od klasycznego, po nowoczesne. Meble z drewna są jedyne w swoim rodzaju, zasługą czego jest unikalny układ sęków i słojów. Tym, co wyróżnia komody z drewna jest również ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas codziennego użytkowania. Warto wspomnieć tutaj także o tym, iż drewniane komody, ze względu na swój naturalny charakter nie wywołują alergii i są łatwe w pielęgnacji.

komoda z szufladami

Komoda biała z drewnem

Komoda biała z drewnem to idealne rozwiązanie do wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym, angielskim, skandynawskim, retro, glamour czy nowoczesnym. Mebel w tym  kolorze optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń, a co więcej - kojarzy się z czystością i porządkiem. Producent mebli drewnianych - firma ForestBee ma w swoim asortymencie najmodniejsze meble rustykalne i nie tylko.

Leave a comment