Najnowsze wpisy na blogu

Regał biblioteczny drewniany w rustykalnym stylu

Regał biblioteczny drewniany w rustykalnym stylu to niezwykle elegancki, a zarazem praktyczny mebel. Pozwala on na wygodne przechowywanie książek, ułatwiając sięganie po nie w razie potrzeby i w należyty sposób eksponując posiadane zbiory. Producent mebli drewnianych - firma ForestBee, ma w swojej ofercie wysokiej jakości meble rustykalne tego typu, które spełnią oczekiwania każdego Klienta.

Regał z drewna

Regał z drewna znajdzie zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Można go wstawić zarówno do gabinetu, jak i salonu, jadalni czy pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Na jego półkach przechowywać można nie tylko książki, lecz także rodzinne pamiątki, bibeloty z podróży czy zastawę stołową. W asortymencie naszej firmy ForestBee można znaleźć meble z drewna w stylu prowansalskim, rustykalnym, industrialnym oraz loftowym. Do wyboru są regały wykonane z solidnego drewna sosnowego. Jeżeli chodzi o wykończenia, nasza oferta obejmuje meble woskowane, lakierowane oraz olejowane. Poza regałami, zaopatrzyć można się tutaj także w stoły z drewna, krzesła z drewna, witryny z drewna, szafy z drewna oraz komody z drewna.

  • regał z drewna

Biblioteczka z drewna

Biblioteczka z drewna to ponadczasowy mebel, który nigdy nie wychodzi z mody i pasuje do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Drewno jest naturalnym, ekologicznym materiałem, który nadaje się dla alergików. Do jego zalet zalicza się również trwałość i odporność na uszkodzenia. Drewniana biblioteczka nadaje pomieszczeniu ciepłego, przytulnego charakteru.   

biblioteczka drewniana

Biblioteczka na wymiar

Biblioteczka na wymiar to mebel posiadający szereg zalet. Jedną z nich jest możliwość dopasowania do danej przestrzeni, bez względu na jej wielkość czy kształt. Dzięki temu możliwe staje się wykorzystanie dostępnej przestrzeni w 100%. Meble na wymiar mogą być wykonane ze wskazanego przez Klienta materiału i posiadać wybrany przez niego kolor oraz wykończenie. Osoba kupująca takie spersonalizowane meble z drewna litego może również zdecydować o ilości, wielkości i głębokości półek czy obecności elementów dodatkowych, takich jak szuflady. Warto wspomnieć tutaj również o tym, iż regały z drewna są produkowane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o detale. Sprawia to, że są one odporne na uszkodzenia, do jakich może dojść podczas codziennej eksploatacji, zachowując swój estetyczny wygląd przez długie lata.

Leave a comment