• -10%
Witryna H-VIT-13
  • Witryna H-VIT-13
  • Witryna H-VIT-13
meble drewniane

Witryna H-VIT-13

2 890,00 zł
2 601,00 zł Save 10%
Brutto
sz.jpg   szerokość: 148 cm
wy.jpg   wysokość: 195 cm
gl.jpg   głębokość: 44 cm
kolory
wykończenia
okucia
Quantity

  Bezpiecze zakupy

SSL

  Dostawa

Dostawa mebli od producenta

Witryna H-VIT-13-Z

Kod produktu: H-VIT-13-Z

Witryna VIT-13 wykonana została z litego drewna sosnowego. Do wykończenia użyto wosku koloru  miodowego produkowanego na bazie naturalnych składników. Na witrynę drewnian± składaj± się dwie czę¶ci – podwójna oraz pojedyncza. Wewn±trz umieszczono po cztery praktyczne półki. Półki s± ruchome, tzn. klient według potrzeb może zmienić ich rozstaw. Oszklone drzwi witryny pięknie eksponuj± przechowywane przedmioty. Istnieje możliwo¶ć wykonania modelu bez drzwi. Dodatkowo mebel zdobi± dwie szuflady harmonizuj±ce z cało¶ci±. Na uwagę zasługuj± również unikatowe zawiasy i uchwyty stylizowane w naszej firmie.

Produkt dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, co ułatwia możliwo¶ci aranżacyjne wnętrz. Mebel nowy, stylizowany na stary.
Proponowana witryna drewniana oprócz wyj±tkowego, oryginalnego wygl±du posiada inne poż±dane cechy. ¦wietnie spełni się w roli biblioteczki w gabinecie,  idealnie sprawdzi się także w salonie, czy jadalni. Przeszklona witryna zaprezentuje ręcznie malowane zastawy obiadowe, kryształy, szkło. Witrynę  wysyłamy w dwóch czę¶ciach do klienta.

H-VIT-13-z

Specific References

INNE MEBLE

16 produktów tej samej kategori