Komoda rtv industrialna
  • Komoda rtv industrialna
meble drewniane

Komoda rtv industrialna

2 140,00 zł
Brutto
sz.jpg   szerokość: 163 cm
wy.jpg   wysokość: 51 cm
gl.jpg   głębokość: 45 cm
kolory
wykończenia
Quantity

  Bezpiecze zakupy

SSL

  Dostawa

Dostawa mebli od producenta

Komoda RTV w stylu industrialnym to mebel, który sprawdzi się w nowoczesnym salonie, biurze czy innych pomieszczeniach. Został zaprojektowany z myślą o postawieniu dużego telewizora oraz przechowywaniu drobnych przedmiotów.

Produkt został wykonany z litego drewna zabezpieczonego lakierem EKO. Rozwiązanie takie zapewnia długą żywotność mebla oraz zabezpiecza przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. W Kerbe zajmujemy się obróbką drewna od lat i oddajemy w Państwa ręce tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Ramę mebla tworzy stabilny metal pomalowany na czarno metodą proszkową. Rozwiązanie zapewnia bardzo eleganckie wykończenie oraz trwałość koloru na wiele lat.

Warto wspomnieć, że komoda RTV nie jest tylko miejscem do postawienia telewizora. Półki pozwolą wyeksponować książki lub kolekcję płyt, a szafki będą służyć do przechowywania elektroniki lub innych przedmiotów. Wielkość szafki powinniśmy dopasować do wielkości telewizora. Mebel powinien być  minimum 10 cm szerszy, aby zachować proporcje i stabilność.

Komoda RTV loft sprawdzi się:

- w salonie, gabinecie lub innym pomieszczeniu,

- jako miejsce na telewizor czy podstawienie elementów dekoracyjnych,

- dla osób, które chcą uzupełnić wnętrze o praktyczny i designerski dodatek.

K-TIV-1-z

Specific References

INNE MEBLE

15 produktów tej samej kategori