Stolik nocny styl industrialny czarny
  • Stolik nocny styl industrialny czarny
meble drewniane

Stolik nocny styl industrialny czarny

540,00 zł
Brutto
sz.jpg   szerokość: 50 cm
wy.jpg   wysokość: 45 cm
gl.jpg   głębokość: 40 cm
kolory
wykończenia
Quantity

  Bezpiecze zakupy

SSL

  Dostawa

Dostawa mebli od producenta

Szafki nocne w stylu loftowym od niedawna są nieodłącznym elementem sypialni. Ten niepozorny mebel zajmuje bardzo mało miejsca, ale spełnia we wnętrzu wiele funkcji. Szafka nocna w stylu industrialnym pozwoli przechowywać drobne przedmioty, np. okulary czy leki. Blat jest natomiast praktycznym miejscem do postawienia szklanki wody czy położenia ulubionej książki. Warto wspomnieć, że wysokość szafki powinna być dopasowana do wysokości i rozmiarów łóżka.

Produkt został wykonany z litego drewna, które jest naturalnym i cenionym od lat materiałem. Każdy kawałek drewna przechodzi surową selekcję oraz zostaje poddany obróbce, aby służył Państwu przez wiele lat. Materiał został pokryty lakierem EKO zapewniającym długotrwałą świeżość drewna nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Lakier zapobiega także uszkodzeniom fizycznym oraz chemicznym.

Podstawę szafki nocnej w stylu industrialnym tworzy włoska stal pomalowana metodą proszkową na kolor czarny. Równomierne rozmieszczenie farby oraz brak odprysków to jedne z wielu zalet tego rozwiązania.

Szafka wyposażona w małą szufladę pozwoli przechowywać drobne przedmioty codziennego użytku. Zostały zamontowane prowadnice kulkowe, które pracują bardzo płynnie i zapewniają ciche domykanie. Uchwyt do drobny i elegancki metal pomalowany na czarno.

Szafka nocna w stylu loftowym od Kerbe sprawdzi się:

- jako praktyczny dodatek w każdej sypialni,

- jako towarzysz łóżka w stylu industrialnym od Kerbe oraz innych mebli do sypialni,

- dla osób ceniących komfortowe rozwiązania.

K-NAK-1-C-z

Specific References

INNE MEBLE

16 produktów tej samej kategori